Nasze oddziały czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Serdecznie zapraszamy.
Upominek GRATIS do zamówień za minimum 200 zł.
Dostawa GRATIS do zamówień za minimum 300 zł.
Upominek GRATIS do zamówień za minimum 200 zł.

Kalendarz Full Print / Pełny Zadruk A5 dzienny z indywidualną grafiką firmową, kolorowy, druk cała okładka

  • Kod produktu: KKA5/PRI/

Atrybuty

Czas realizacji / dostępność: Prosimy o kontakt mailowy

Dodatkowe informacje

Standardowa realizacja zamówienia trwa od 3 do 6 dni, uzależniona jest od wielkości zamówienia, dostępności produktu oraz od ilości aktualnych zleceń. Istnieje możliwość wykonania zamówienia w trybie ekspresowym.

Uwaga!
Do zamówień poniżej 9,50zł, doliczamy usługę logistyczną w wysokości 9,50zł.
Dodatkowa kwota będzie doliczona przy finalizowaniu transakcji (przy wyborze metody dostawy)

Opcja przesłania załącznika pojawia się przy rozliczaniu transakcji

Ilość: 20-49 Cena: 44,72 zł netto 55,01 zł brutto
Ilość: 50-99 Cena: 44,55 zł netto 54,80 zł brutto
Ilość: 100-199 Cena: 33,90 zł netto 41,70 zł brutto
Ilość: 200- Cena: 28,62 zł netto 35,20 zł brutto

galeria kalendarzy książkowych, wiszących i biurkowych

Kalendarze A5 dzienne na rok 2022 z grafiką na powierzchni całej okładki

Dobra organizacja dzięki kalendarzowi w postaci książki! Planowanie i korzystanie z terminarza przybliża nas do realizacji celów i marzeń, tych dalekich i tych bliskich. To doskonały upominek, który każdy dobrze wykorzysta. Miejsce na zapisywanie spotkań służbowych i prywatnych pozwala uporządkować sprawy i zaplanować wydarzenia.

Niska cena, elegancja wykonania, prostota przekazu reklamy spotykają się w formie kalendarza firmowego z logo. Terminarz jest przedmiotem, z którego wielokrotnie korzystamy w ciągu tygodnia. Dzięki pięknej estetyce wykonania uprzyjemni pracę i organizację czasu.


Wyjątkowy produkt:

- nienachalna reklama,
- długi czas wyeksponowania logo,
- estetyczny, miły dla oka design,
- pełna personalizacja,
- dobór koloru wstążek i zamknięcia,
- użyteczność produktu,
- wysoka jakość wykonania,
- gładka i wytrzymała oprawa,
- intensywne kolory,
- kalendarium układ dzienny,
- dodatkowe strony.

Kalendarz FullPrint pełen zadruk indywidualna okładka grafika Kalendarz FullPrint pełen zadruk indywidualna okładka grafika

Połączenie eleganckiej reklamy, ciekawego i ładnego wzoru oraz praktycznego produktu otrzymujemy w postaci wygodnego terminarza. Kalendarze wykorzystywane są przez cały rok, a wkomponowane logo firmy widoczne przy otwieraniu okładek zapadnie w pamięci i będzie się pozytywnie kojarzyć.


Przygotowanie grafiki

Najciekawsze projekty graficzne realizowane są z wykorzystaniem maksymalnego pola zadruku. Do wykorzystania dostępne są obie okładki oraz grzbiet oprawy. Spory obszar nadruku daje pole do niecodziennego pokazania naszej firmy. Dobrze nadadzą się zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, układ z paru fotografii, niecodzienny rysunek lub kompozycja geometryczna.

Cena zawiera nadruk przesłanej grafiki. Dla ułatwienie wykonania własnego projektu okładki, w zakładce Do pobrania zamieściliśmy schemat z wymaganymi wymiarami wraz ze spadami.

Nasi graficy są gotowi wykonać wyjątkowy projekt kalendarza dopasowany do potrzeb biznesu. Aby go zamówić, wystarczy zaznaczyć opcję Projekt graficzny na kalendarz w menu po prawej stronie. Zapraszamy też do kontaktu mailowego za pomocą zakładki Zadaj pytanie. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm, szybką wycenę i świetną jakość.


FullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładkaFullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładkaFullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładka


Kalendarz zawiera:

  • Kalendarium: miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, D, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca, druk szaro-bordowy.
  • Z przodu: dane osobowe; skrócony kalendarz 2022 i 2023; plan urlopowy - 2 str.; podział na kwartały rok 2022 i 2023 (po 4 strony).
  • Z tyłu: odległości, strefy czasowe, numery kierunkowe Polska i świat, międzynarodowe skróty samochodowe, info dla kierowców, tabela przeliczników, instytucje państwowe w Warszawie, urzędy wojewódzkie, informacje o krajach Unii Europejskiej, kalendarium UE, polskie ambasady w Europie, jednostki miar i wag, rocznice, formaty papieru, układ SI, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notatki - 2 str., 8-str. atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy.
  • Dodatki: Wklejka na dokumenty i kieszonka na wizytówkę wewnątrz tylnej lub przedniej okładki przytrzymującej dokumenty.
FullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładkaFullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładka
FullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładkaFullPrint kalendarz pełen zadruk indywidualna okładka

Wklejki na dokumenty i na wizytówki do wyboru w Atrybutach w menu po prawej stronie.Dane techniczne
Oprawa drukowana na papierze kredowym, zabezpieczona folią. Laminat chroni przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Matowa, gładka i miękka powierzchnia materiału sprawia, że wygląd kalendarza i przyjemność korzystania z kalendarza są w najwyższym standardzie.
Kalendarz książkowy w formacie A5, w układzie dziennym (jeden dzień na jednej stronie, weekendy (sobota/niedziela) na wspólnej stronie.


Informacje o produkcie:
Format: A5 (145x205 mm)
Wymiary widocznej grafiki: 322x211 mm
Wymiary wymaganej grafiki ze spadami: 352x241 mm
Objętość: 360 stron
Papier: offset biały 70 g/m2
Kolor tasiemki: na zamówienie
Kolor gumki zamykającej: na zamówienie
Minimalna ilość zamówienia: 20 szt.

 
wydruki kraków 24h
Cechy produktu
Rocznik 2022
Linia Indywidualna oprawa - zadruk całej okładki
Kategoria książkowe
Materiał papier
Technika znakowania nadruk cyfrowy
Min. ilość zamówienia od 20 szt.

Pliki załączone do produktu
schemat_A5_kalendarz.pdfd (Rozmiar: 4,74 MB) pobierz
Schemat do przygotowania grafiki na indywidualną okładkę kalendarza

weryfikator
Klikając w przycisk "wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FHU NANA Wiesław Garbień z siedzibą w Krakowie ul. Pilotów 23 w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym.
Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI

Zaufało nam już wielu klientów, firm i urzędów Gwarantujemy indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę