Praktyczny czteroelementowy komplet do wina w okrągłej drewnianej skrzyneczce. Zestaw zawiera nóż kelnerski, dwie zatyczki ozdobione korkiem oraz opaskę na butelkę. Logo grawerujemy bezpośrednio na pudełku albo na blaszce, którą przyklejamy do pudełka.
Cena produktu nie zawiera usługi znakowania. W celu ustalenia ceny ze znakowaniem prosimy o wcześniejszy kontakt.
Dodatkowe informacje |
Wymiary: | ⌀ 162 x 40 mm |
Opakowanie: | kartonik biały |
Waga (kg): | 0.419 |
Znakowanie produktu: | grawerowanie MD (⌀ 50 mm), sitodruk S2 (⌀ 140 mm), nadruk bezpośredni UV2 (50 x 20mm), UV3 (60 x 50 mm) |
Znakowanie opakowania: | nie znakujemy |
Wymiary opakowania zbiorczego (cm): | 27 x 35,5 x 35,5 |
Waga opakowania zbiorczego (kg): | 9.000 |
Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 20 |
Cechy produktu |
Dostępność |
min. 500 |
Kolor |
brązowy |
Materiał |
metal drewno |

Klikając w przycisk "wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FHU NANA Wiesław Garbień z siedzibą w Krakowie ul. Pilotów 23 w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu kontaktowym.
Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI