Obecna sytuacja nie ma negatywnego wpływu na czas realizacji Państwa zamówień.
Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, iż z powodu epidemii koronawirusa nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu naszych lokali usługowych.

Kubki emaliowane z nadrukiem

Ukryj opis produktów Pokaż opis produktów

kubki emaliowane

Oryginalny kubek emaliowany z dowolna grafiką, logo lub zdjęciem to praktyczny, a jednocześnie niebanalny i nieco sentymentalny gadżet reklamowy. Oferujemy Państwu stworzenie unikatowych kubków emaliowanych dowolnie spersonalizowanych - tak, by idealnie pasowały do charakteru reklamy, jaką mają promować. Kubki emaliowane z nadrukiem to dobre rozwiązanie na prezent dla klientów lub partnerów biznesowych. Na kubku umieścić można dowolną treść lub grafikę, dzięki temu kubki emaliowane z nadrukiem będą pasować do każdej okazji i rodzaju promowanej treści.

Kubki z logo firmy, grafiką lub zdjęciem

Proponowane przez nas kubki emaliowane ozdabiamy drukiem o pełnym i trwałym kolorze, o fotograficznej jakości i z dobrym odwzorowaniem kolorów. Dzięki temu kubki z nadrukiem stanowić mogą skuteczny nośnik reklamowy o długiej żywotności, efektywnie umacniając wizerunek Twojej firmy wśród obdarowanych nimi osób. Dzięki możliwości umieszczenia na kubku emaliowanym zdjęcia, może on być miłym prezentem dla kogoś bliskiego. W firmie kubki emaliowane z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako prezent powitalny dla nowych pracowników.

Kubek emaliowany Oldie 500 ml, biały

Kubek emaliowany Oldie 500 ml, biały

magazyn: 1591 szt.

od 14,67 zł

Sprawdź

Zaufało nam już wielu klientów, firm i urzędów Gwarantujemy indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę