Nasze oddziały czynne są w godzinach 9:00 - 17:00. Serdecznie zapraszamy.
Przy zakupach powyżej 200 zł, oferujemy darmową dostawę.

Piłki plażowe reklamowe z nadrukiem

Ukryj opis produktów Pokaż opis produktów

pilka plazowa

Piłka plażowa z logo firmy to bardzo ciekawy pomysł na gadżet reklamowy. Szukając doskonałego rozwiązania na promowanie własnej działalności, warto dopasować narzędzie reklamowe do danej pory roku. Wiosną i latem jako produkt promujący Twoją działalność idealnie sprawdzą się piłki plażowe z nadrukiem przedstawiającym logo przedsiębiorstwa.

W tym okresie wiele osób spędza czas na świeżym powietrzu relaksując się z rodziną lub w gronie znajomych. Dlatego chcemy Państwu zaoferować świetny gadżet reklamowy w postaci kolorowych piłek plażowych z nadrukiem. Dzięki proponowanej przez nas szerokiej gamie kolorystycznej z pewnością znajdą Państwo u nas produkt reklamowy, który spełni oczekiwania Państwa i państwa klientów.

Piłki plażowe z logo firmy

Piłki plażowe reklamowe to pomysłowy gadżet promocyjny, który mogą Państwo wykorzystać jako upominek dla klientów, a także dla pracowników. Piłka plażowa z nadrukiem to stosunkowo niedrogi nośnik reklamowy, który przez cały okres urlopowy skutecznie będzie utrwalał logo Waszej firmy wśród waszych pracowników i klientów. Dzięki swojej wielkości posiada sporą powierzchnię reklamową, na której zmieścić się może również slogan reklamowy.

Piłka nożna Mini, biały

Piłka nożna Mini, biały

magazyn: 0 szt.

od 0,00 zł

Sprawdź

Piłka plażowa LOPA - czerwony

Piłka plażowa LOPA - czerwony

magazyn: 6090 szt.

od 3,00 zł

Sprawdź

Piłka plażowa LOPA - niebieski

Piłka plażowa LOPA - niebieski

magazyn: 0 szt.

od 0,00 zł

Sprawdź

Zaufało nam już wielu klientów, firm i urzędów Gwarantujemy indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę