Tabliczki nagrobkowe

Pokaż opis produktów
Tabliczki z laminatu

Oferujemy tabliczkę nagrobkową wykonaną z laminatu, który jest naszym najpopularniejszym produktem. Jest to tworzywo sztuczne o grubości 1,6 mm, dodatkowo jest odporne na warunki atmosferyczne. Do wyboru mamy 4 kolory tablic z grawerem oraz 12 szablonów graficznych. Długość dłuższego boku tablicy małej to 15 cm, średniej 20 cm, a dużej 30 cm. Długość krótszego boku zależy od poszczególnego wzoru, poniżej przedstawiamy tabelę z dokładnym wymiarowaniem. Kolory które są wykorzystywane przy produkcji to: srebrny, złoty, biały z czarnym tłem oraz czarno-biały. Tworzywo grawerskie składa się z dwóch kolorowych warstw, które są połączone ze sobą. Przednia, wierzchnia zostaje usunięta za pomocą lasera i widoczna jest tylna, która posiada kolor kontrastowy.

Tabliczki z laminatu przemysłowego

Tabliczki nagrobkowe wykonane z czarno-białego laminatu z fakturą z tworzywa sztucznego o grubości 1,6 mm, które jest odporne na warunki atmosferyczne. Oferujemy gwarancję na 5 lat od zakupu. Do wyboru proponujemy 12 szablonów graficznych. Dłuższy bok tablicy małej wynosi 15 cm, średniej 20 cm, natomiast wymiar dużej to 30 cm. Do wyboru są kolory tabliczek takie jak: czarny z białym grawerem lub biały z czarnym grawerem. Długość krótszego boku jest zależna od poszczególnego wzoru.

Tabliczki z grawerowanego aluminium

Tabliczki nagrobkowe wykonane są z blaszki aluminiowej w kolorze czarnym. Grubość tabliczki wynosi 1mm. Podczas grawerowania zostaje zdjęta wierzchnia warstwa farby wówczas zostaje odsłonięty szary kolor tabliczki. Dłuższy bok tablicy małej wynosi 15 cm, średniej 20 cm, natomiast wymiar dużej to 30 cm. Długość krótszego boku jest zależna od poszczególnego wzoru.

Tabliczki z aluminium sublimowanego

Oferujemy tabliczki nagrobkowe, które są wykonane z blaszki aluminiowej pokrytej specjalną powłoką. Umożliwia ona wgrzanie w nią nadruku. Grubość takiej tabliczki wynosi 0,4 mm. Najbardziej nadaje się jako blaszka na trumnę. Proponujemy kolor srebrny oraz złoty. Dłuższy bok tablicy małej wynosi 15 cm, średniej 20 cm, natomiast wymiar dużej to 30 cm. Długość krótszego boku jest zależna od poszczególnego wzoru. Poniżej przedstawiamy tabelę z dokładnym wymiarowaniem.

Tabliczki z aluminium kompozytowego

Te tabliczki nagrobkowe wykonywane są z aluminium kompozytowego dibond (tubond). Standardowa tabliczka ma grubość od 2-3 mm. Kolory dibondu to: srebrny szczotkowany, czarny oraz biały. Dłuższy bok tablicy małej wynosi 15 cm, średniej 20 cm, natomiast wymiar dużej to 30 cm. Długość krótszego boku jest zależna od poszczególnego wzoru. Poniżej przedstawiamy tabelę z dokładnym wymiarowaniem.

Tabliczki z polychromalu

Tabliczki te są wykonane z blaszki aluminiowej w kolorze złotym lub srebrnym. Poprzez naświetlanie blachy odbywa się znakowanie, następnie zostaje wtarty kolor w blachę. Produkt cechuje bardzo duża odporność na promieniowanie UV, a także warunki atmosferyczne. Oferujemy gwarancję na okres 10 lat. Dłuższy bok tablicy małej wynosi 15 cm, średniej 20 cm, natomiast wymiar dużej to 30 cm. Długość krótszego boku jest zależna od poszczególnego wzoru. Poniżej przedstawiamy tabelę z dokładnym wymiarowaniem.

Tabliczki emaliowane

Tabliczki emaliowane wykonane tradycyjną technologią metalowych wypalanych tablic pokrywanych emalią. To stara i sprawdzona technika zdobienia wyrobów metalowych za pomocą szklistych powłok składających się z mieszaniny sproszkowanych minerałów oraz pigmentów, stopionych w specjalnym piecu. Dostępne są tabliczki wypukłe jak i płaskie. Wykonywane są w kształcie prostokątnym, owalnym a także okrągłym. Czcionka graweru jest prosta, tradycyjna, szeryfowa jak i bezszeryfowa. Napisy wykonywane są w białym i czarnym kolorze, w dowolnych rozmiarach.

Sortuj według :

Strona :
 • 1
 • / 1
Tabliczka emaliowana nagrobkowa fi 15 cm

Tabliczka emaliowana cmentarna 15 cm, z dowolną treścią.

od 150,00 zł

Strona :
 • 1
 • / 1

ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU KLIENTÓW, FIRM I URZĘDÓW

GWARANTUJEMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE ORAZ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ

 • cięcie laserem kraków
 • cięcie laserem plexi kraków
 • cięcie laser kraków
 • grawer na obrączkach
 • grawer kraków
 • grawer na zegarku
 • druk wizytówek kraków
 • druk wizytówek tanio
 • druk wizytówek kraków
 • druk wizytówek online
 • projektowanie logo kraków
 • druk wizytówek cennik
 • drukowanie wizytówek kraków