Dyplomy, certyfikaty, wyróżnienia

medale
puchary, teofea
dyplomy

Ukryj opis produktów Pokaż opis produktów

Zawody sportowe, konkursy lub wyjątkowe wydarzenia w życiu prywatnym zasługują na to, aby zostać odpowiednio uhonorowane. Temu zadaniu służą dyplomy, wyróżnienia i certyfikaty, które są wspaniałym potwierdzeniem osiągnięć oraz fantastyczną pamiątką, która przez długi czas będzie przypominała o każdym wyjątkowym wydarzeniu.

Oferowane przez nas dyplomy, certyfikaty i wyróżnienia to efektownie prezentujące się nagrody wykonane z wysokiej jakości drewna, na którym umieszczona jest aluminiowa tabliczka. Tak przygotowana nagroda nadaje się do zawieszenia na ścianie lub przechowywania w eleganckim etui, które dostarczane jest w zestawie. Na aluminiowej blaszce można nanieść dowolny napis i grafikę, co pozwala na spersonalizowanie dyplomu oraz dostosowanie go do każdej okazji.

Nasze dyplomy doskonale nadają się do wręczenia także z prywatnych okazji. To wspaniały i oryginalny pomysł na prezent z okazji przejścia na emeryturę, 18-tych urodzin, komunii i wielu innych wydarzeń. Ich klasyczna forma pozwala w elegancki sposób wyrazić swoje gratulacje oraz stanowi wspaniałą pamiątkę przypominającą o każdej wyjątkowej okazji.

Zaufało nam już wielu klientów, firm i urzędów Gwarantujemy indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę