Nasze oddziały czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Serdecznie zapraszamy.
Informujemy, że lokal przy ul. Karmelickiej 1 jest czasowo zamknięty z powodu choroby. Przepraszamy za utrudnienia.

Tanie kalendarze

Ukryj opis kategorii / Pokaż opis kategorii

tanie kalendarze

Kalendarze w dobrej cenie

Sklep internetowy Nana.com.pl oferuje na sprzedaż wysokiej jakości, tanie kalendarze 2022. Dzięki atrakcyjnej cenie zakup nawet większej liczby terminarzy nie obciąża nadmiernie firmowego budżetu. Nasz asortyment obejmuje kalendarze dzienne i tygodniowe, dostępne w formacie A4, A5 lub A6.

Proponujemy tanie kalendarze z opcją personalizacji dotyczącej m.in. wyboru koloru, rodzaju i miejsca znakowania na okładce, a także umieszczenia wewnątrz dodatkowej wklejki na wizytówki bądź dokumenty. Personalizacja terminarza poprzez dodanie logo, dowolnej grafiki albo sloganu na okładce sprawia, że produkt staje się nie tylko praktycznym akcesorium, ale również skutecznym nośnikiem reklamy. Tanie kalendarze nadają się jako upominek dla kontrahentów i klientów. Dajemy możliwość wykonania indywidualnego napisu na każdym z zakupionych terminarzy.

Tanie kalendarze umożliwiają wygodne planowanie spotkań i zadań oraz sporządzanie notatek. Aby zwiększyć ich użyteczność, zamieściliśmy w środku wiele praktycznych informacji, takich jak m.in. strefy czasowe, numery kierunkowe w Polsce i na świecie, odległości, tabele przeliczników oraz wiele innych przydatnych danych.

Kalendarz VIVELLA A6 tygodniowy kieszonkowy z grawerem 2022

Kalendarz VIVELLA A6 tygodniowy kieszonkowy z grawerem 2022


A6 tygodniowy GRAWER

od 26,00 zł

Sprawdź

Kalendarz VIVELLA A6 dzienny kieszonkowy z grawerem 2022

Kalendarz VIVELLA A6 dzienny kieszonkowy z grawerem 2022


A6 dzienny GRAWER

od 30,00 zł

Sprawdź

Zaufało nam już wielu klientów, firm i urzędów Gwarantujemy indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę